Czym zachęciło mnie SurveySavvy?

SurveySavvy pozwala na zarabianie na trzy sposoby. Możesz wypełniać ankiety za które dostaniesz do 3$ za jedną. Polecać SurveySavvy znajomym, dostaniesz 1$ za każdego poleconego znajomego który wypełni ankietę. Ostatnią opcją jest instalacja dodatku do przeglądarki SavvyConnect, tutaj jest loteria ale warto spróbować.

Wypełnianie ankiet

Ankiety są krótkie i zazwyczaj płacą nawet 3$ za jedną. Kwota ta może wydawać się mała, ale porównując ją z polskimi realiami robi się już całkiem ciekawa. W sieci można natknąć się na witryny które płacą poniżej 50 groszy za ankietę.

Zwykle dotyczą one naszych zainteresowań, upodobań, zakupów internetowych. Wypełnienie jednej trwa kilka minut.

Polecanie ankiet znajomym

Prosty i szybki sposób na zwiększenie przychodów. Kopiujemy link polecający i wrzucamy na naszego facebooka. Za każde skuteczne polecenie (polecony wypełni ankietę) dostajemy jednego dolara. Ilu Twoich znajomych kliknie taki link jak ich dobrze zachęcisz?

SavvyConnect – zarabianie nic nie robiąc

Ostatnią opcją jest instalacja SavvyConnect. Narzędzie to ma zarówno zwolenników jak i przeciwników, muszę jednak przyznać że jest to łatwy sposób na dodatkowe dolary. Jedynym problemem jest to że przychód zależy trochę od czystego szczęścia. Sprawdź czy Tobie się poszczęści

Wnioski

Najważniejszym co mogę powiedzieć na temat SurveySavvy jest to, że jest to legalna strona internetowa i że jest to jedna z najpoważniejszych firm wśród płatnych paneli ankietowych, które istnieją.

Oferują prawdziwą gotówkę i brak kart podarunkowych, a także pozwalają ci być członkiem, nawet jeśli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz